fbpx

Galéria

firemné párty

Openair party v lete
v podpalubí cez zimu

Nadchnúť a očariť klientov je naša cesta.

Netradičné miesto ako to naše nabáda k výnimočnému zážitku. Od nápadu, témy, cateringu až po celkovú realizáciu sa náš team postará o to,aby sa Vaši zamestnanci či partneri cítili neskutočne.

Event na lodi evokuje zábavu a uvoľnenú atmosféru už od úplneho začiatku. Kontaktujte nás a pripravíme Vám event podľa Vašich predstáv.

všetko na kľúč

  • catering
  • BARY A BARMANI
  • ŠTÝLOVÁ VÝZDOBA
  • program
  • moderátor
  • skupinové aktivity
  • POZVÁNKY
  • DARČEKY PRE HOSTI A PARTNEROV
My work

Stag party

rozlúčky so slobodou

Zábava na palube vždy zaručená pokiaľ sa lúčte so slobodou. Pripravíme pre Vás super atrakcie ako rafting,surfing,skok z mosta, strelba z troch kalibrov v strelinici v hradnej sklad len par krokov od lode.

Samozrejmá je žúrka na lodi s možnosťou private striptízu alebo bitiek v bahne. Zopár účastníkov sa tak rozohnilo,že sa skočili osviežiť z paluby priamo do Dunaja;)

My work

party place

Naše parties sú legendárne

Openair párty ako otvaračky semestra /Semestair/ prekonali 700 hostí na oboch palubách, študentské párty a Erasmus parties sú povestné tancovačkami až po východ slnka.

Pravidelné Kubánske noci pod značkou Kubanero prinášaju horúce rytmy na palubu a pre-party zumba workshopy sa stretli s veľkými ohlasmi najmä u ženského publika.

Veľké zahraničné hviezdy sa volajú na pravidelné housové žurky pod záštitou Love oF House.

Soulful beats /rozumej oduševnený house/ sú naše pravidelné akcie. Tieto parties maju cveng a zahraničný nádych.

Boat circus event združuje koncertujúce kapelky, ktoré roztancujú vždy celú palubu. Taliani, španieli ale aj slovaci na podiu predvádzaju naozaj cool show.

Spolupracujeme tiež s partiou OMG, ktorá pravidelne hosťuje skvelých djov a prekvapia aj zaujímavym programom.

Pripravujeme aj DnB žáner pod taktovkou Aquarium events so skvelou DnB slovenskou a zahraničnou scénou.

Tiež sa u nás dočkáte International events či Gréckej party. Na svoje si príde milovníci Oldies night či CZ-SVK noci, ktorá sa teší veľkej obľube.

Značná časť eventov je venovaná aj študentom, pripravujeme kick off beánie, ročníkove párty, študentské akcie, beerpongy a skúškovice.

My work
Vibe

Sledujte nás

Made with love by UMIO. All rights Reserved.